KTU iškovojo pirmąją pergalę

Pirmąją pergalę čempionate iškovojo Kauno technologijos universiteto (KTU), namuose po permainingos kovos 88:77 palaužęs Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) pasipriešinimą.

Šiose rungtynėse ekipos draugiškai pasidalino ketvirčiais - kas antrą kėlinuką laimėjo vis kita komanda ir tai darė įtikinamu skirtumu.

Pradžioje geriau sekėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto ekipai, kuri pirmavo keliais taškais, tačiau jau antrajame kėlinuke KTU vedama 25 - is taškus pelniusio Gyčio Venclovos sutankino gynybą ir ėmė naudotis varžovų klaidomis greitame puolime. KTU per dešimt minučių keturių taškų atsilikimą pavertė trylikos pranašumu.

Tuomet atėjo metas vilniečių ambicijoms, kurių gretose išsiskyrė 27 - is taškus pelnęs Andrius Fiodorovas. VGTU atsikeršijo už septyniolikos taškų skirtumu pralaimėtą antrąjį kėlinį ir trečiąjį laimėjo 20:5.

Ketvirtasis ketvirtis virto tikru krepšinio šou. Abi ekipos per jį pelnė net 59 - is taškus, o geriau savo sugebėjimus sekėsi demonstruoti KTU krepšininkams, kurie pelnė 36 - is taškus per dešimt minučių ir pelnė pirmąją pergalę čempionate rezultatu 88:77.

Šiame straipsnyje: studentaikrepšinis