Krepšinio garsenybės išsidalino medalius

Buvęs vienas taikliausių LKL krepšininkų Giedrius Pečiulionis įmetė 25 taškus, šoklumu garsėjęs buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Aurimas Palšis pelnė 26, Nerijus Paulauskas pridūrė 25 taškus ir „Grifino“ komanda tapo Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) veteranų (per 50 metų) grupės čempione.

Finaliniame mače „Grifono“ krepšininkai 89:64 sutriuškino 4 metus lygoje dominavusią „Patvankos“ komandą. Pastarajai Barselonos olimpiados prizininkas Romanas Brazdauskis pelnė 19 taškų, buvęs žalgirietis Arvydas Venclovas ir Robertas Butkus pridūrė po 11 taškų.

Naujieji čempionai finale nė akimirkai neleido suabejoti savo pranašumu, įtikinamai (28:17) laimėdami pirmąjį, o vėliau ir likusius kėlinius. Naudingiausio finalo žaidėju buvo išrinktas legendinio Modesto Paulausko sūnus N. Paulauskas, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 4 kamuolius. Jis iš viso surinko 33 naudingumo balus. Naudingiausiu viso šios amžiaus grupės turnyro žaidėju buvo išrinktas Giedrius Pečiulionis. Jis džiaugėsi čempionų titulais, tačiau pasiekimo pernelyg nesureikšmino, pabrėždamas, kad veteranams svarbiausia susirinkti į kolektyvą ir pabendrauti užsiimant mėgiama veikla.

Panašiai kalbėjo ir nukarūnuotos „Patvankos“ vidurio puolėjas R.Brazdauskis, paminėjęs, jog jo atstovaujamai ekipai finale pritrūko rezultatyviausio žaidėjo Dariaus Lukmino. Šis, buvęs Kauno „Žalgirio“ kapitonas, nors nepasirodė lemiamame mače, tapo rezultatyviausiu veteranų grupės žaidėju, įmesdamas vidutiniškai beveik po 30 taškų per rungtynes.

Trečioji vieta atiteko „KTU Omega“ ekipai, be didesnio vargo 70:45 pranokusiai „Banga 25“ kolektyvą. Tiesa, po pirmojo kėlinio „bangiečiai“ buvo priekyje 11:9. Nugalėtojams Edvinas Česnaitis įmetė 15 taškų, Vidmantas Labašauskas 12, Arvydas Apulskis 11, buvęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Alvydas Šidlauskas 10. Pralaimėjusiems Giedrius Rutkauskas įmetė 20 taškų, Remigijus Valiūnas 13.

Kitų amžiaus grupių KKML veteranų pirmenybės finalo etapo dar nepasiekė.