Klaipėdos „Neptūno“ dubleriai – NKL čempionai

Jonavoje įvyko Nacionalinės krepšinio lygos sezono kulminacija.

Finale pergalę šventė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipa, 68:57 (25:19, 10:12, 12:9, 21:17) palaužusi Kauno „Žalgiris-2“ komandą.

Pirmajame kėlinyje klaipėdiečiai puikiai šaudė iš toli ir sumetė 5 tritaškius iš 6. Toks taiklumas leido „Neptūnui-Akvaservis“ pirmauti 25:19.

Vėliau rungtynės vyko apylygiai, tačiau Klaipėdos ekipa laikėsi priekyje.

Vienas lemiamų lūžių įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet jam įpusėjus Rokas Jokubaitis užsidirbo nesportinę pražangą, o ją „Neptūnas-Akvaservis“ pavertė 5 taškais bei atitrūko 58:46.

Jaunieji žalgiriečiai dar bandė kilti į paskutinį šturmą, tačiau taiklūs tolimi klaipėdiečių metimai neleido sugrįžti į kovą dėl titulo.

Tritaškius „Neptūnas-Akvaseris“ metė net 40 proc. taiklumu (12/30), dvitaškius – kiek prasčiau (12/34, 35 proc.).

Žalgiriečiai iš dviejų taškų zonos pataikė 43 proc. metimų (19/44), tačiau iš trijų taškų zonos atakavo vos 11 proc. tikslumu (2/17).

„Žalgirio“ dubleriai atliko vos 5 rezultatyvius perdavimus, klaipėdiečiai – 16.

„Žalgiris-2“: G.Masiulis 17 (14 atk. kam.), M.Sajus 14 (12 atk. kam.), I.Sargiūnas 8.

„Neptūnas-Akvaservis“: A.Einikis 14 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), M.Stašys 13 (6 atk. kam.), D.Anužis 12, V.Vasylius 10 (6 atk. kam.).

juoslav

juoslav  portretas
Valio palundra!

vytas

vytas portretas
puiku patirtis ir jaunyste ir rezultatatas super saunuoliai nusirdziai sveikinam visus.