Klaipėdietis tapo naudingiausiu LSKL septintojo turo krepšininku

Naudingiausiu septintojo LSKL turo krepšininku pripažintas Klaipėdos universiteto krepšininkas D.Gailius, kuris rezultatu 87:73 laimėtose rungtynėse prieš Lietuvos žemės ūkio akademijos ekipą pelnė 38 taškus.

200 cm ūgio, 88 kg svorio puolėjas per 36 minutes pataikė 8 dvitaškius iš 16, 5 tritaškius iš 13 ir 7 baudos metimus iš 8. Krepšininkas dar atkovojo septynis kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus. Beveik pusę ekipos taškų pelnęs D.Gailius padėjo Klaipėdos universiteto komandai iškovoti antrąją pergalę iš eilės.

Nuo D.Gailiaus savaitės naudingiausiojo rinkimuose trimis balais atsiliko tose pačiose rungtynėse 23 balus surinkęs LŽŪU krepšininkas S.Skužinskas, kuris per 38 minutes pataikė 4 dvitaškius iš 6, 6 tritaškius iš 8 ir pelnė 26 taškus.

Šiemet studijas uostamiesčio universitete pradėjęs D.Gailius pasirinko pedagogo specialybę.

Šiame straipsnyje: krepšinisLSKLGailiusKU