K.Kemzūros ekipa sutriuškino V.Ginevičiaus komandą

Rusijos A superlygoje penktadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės. Kęstučio Kemzūros vadovaujama Maskvos srities "Chimki" ekipa svečiuose 98:62 (22:12, 26:19, 25:12, 25:19) sutriuškino Vladivostoko "Spartak-Primorje" klubą su Vidu Ginevičiumi.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų (8/12 dvitaškių, 4/4 baudų) surinkęs ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs Antonas Ponkrašovas. Vitalijus Fridzonas pridėjo 13 taškų. Po traumos į rikiuotę sugrįžusio ir pirmas rungtynes Rusijos komandos sudėtyje žaidusio Carloso Delfino sąskaitoje - 12 taškų (2/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), 3 atkovoti bei 2 perimti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 4 klaidos per 24 minutes. 11 taškų įmetė ir 4 kartus sėkmingai komandos draugams asistavo Jorge Garbajosa.

Pralaimėjusiems Maurice'as Bailey (2/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių) pelnė 14, Aleksandras Fominas - 10, Erminas Jazvinas - 8 taškus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs V.Ginevičius per 26 minutes įmetė 6 taškus (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 3 kartus suklydo.