Kauno krepšinio mėgėjų lygoje – lemiamos kovos

Šiandien medalius išsidalys stipriausios Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) komandos – A grupės ekipos.

Dėl 1-osios vietos varžysis „Voluktė“ ir „United“, dėl 3-iosios – „LSU Atletas“ ir „Kauno kolegija“.

Ketvirtfinalyje „United“ 2:1 eliminavo Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovus (87:85, 72:82 ir 86:80), „Kauno kolegija“ 2:0 – Vytauto Didžiojo universitetą (91:86 ir 91:80), „Voluktė“ 2:0 – „MetLife“ (74:59 ir 93:64), o „LSU Atletas“ 2:0 – „Paradį“ (90:65 ir 93:77).

Pusfinalyje iki dviejų pergalių „United“ 96:86 ir 103:85 nugalėjo „Kauno kolegijos“ komandą, o „Voluktė“ 88:83 ir 84:74 palaužė „LSU Atletą“.

Mažojo finalo komandų sudėtys: „LSU Atletas“ – Andrius Sketeris, Laimonas Mikšys, Lukas Mikalauskas, Karolis Aleksandravičius, Lukas Stanislovaitis, Edvinas Alunderis, Justas Nausėda, Eduardas Straigis, Edvinas Butkevičius, Eimantas Strolė, Aurimas Žabaliūnas, Egidijus Jasėnas, Marius Šilas, Laurynas Aksionovas, Deividas Plerpa, Arūnas Sakalauskas, Šarūnas Beniušis ir Paulius Malašauskas; „Kauno kolegija“ – Eimutis Mičkauskas, Deividas Stankevičius, Justinas Kalnutis, Simonas Pupkevičius, Martynas Valaitis, Giedrius Būda, Mantas Gudeliauskas, Renaldas Živatkauskas, Vytenis Kunčiūnas, Paulius Bružauskas, Mangirdas Milmontas, Jonas Ročka, Žygimantas Krupskis, Karolis Aldakauskas, Arūnas Giedraitis ir Edvinas Nutautas.

Didžiojo finalo ekipų sudėtys: „Voluktė“ – Evaldas Krygeris, Matas Krygeris, Dalius Lubys, Matas Lisajevičius, Mindaugas Burneika, Nerijus Karlikanovas, Darius Aklys, Paulius Počiuipa, Mindaugas Sandonavičius, Deividas Milaknis, Irmantas Birbalas, Arvydas Straupis, Donaldas Jankauskas, Arvydas Žėkas ir Deividas Krygeris; „United“ – Vilius Rudelevičius, Karolis Abramavičius, Donatas Gudeliauskas, Mindaugas Daraškevičius, Donatas Razulis, Marius Lebedys, Andrius Gedminas, Domas Stankaitis, Giedrius Jevstignejevas, Karolis Tarvydas, Šarūnas Dimša, Liutauras Lukošenkinas, Paulius Grigaitis ir Aurimas Karbauskas.

Lemiamos dvikovos vyks šiandien Kauno krepšinio mokyklos (KM) „Aisčiai“ sporto salėje (Miško g. 1A). 19 val. – rungtynės dėl 3-iosios vietos („LSU Atletas“ – „Kauno kolegija“), 20.30 val. – dėl 1-osios vietos („Voluktė“ – „United“).

Per pertraukėles pasirodys KKML šokių grupė „Laisvė“.



NAUJAUSI KOMENTARAI

  • Skelbimai
  • Pranešk
    naujieną
  • Portalo
    svečias
  • Klausk
    specialisto
  • Diskusijos
  • Orai
  • TV
    programa
  • Pažintys
  • Žaidimai
  • Horoskopai
  • Naujienlaiskis
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių