Kauno „Aistės-LSU“ įveikė be lyderės žaidusias Šiaulių krepšininkes

Penktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno „Aistės-LSU“ (5/8), kurios namuose 79:67 (25:16, 21:21, 15:15, 18:15) nugalėjo be lyderės Ivetos Šalkauskės rungtyniavusias Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (6/7) krepšininkes, rašo portalas lmkl.lt.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių šeimininkės šovė į priekį ir kontroliavo padėtį – 11:2. Tačiau šiaulietės nenuleido rankų ir spurtavusios 10:2 pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugaras – 13:12. Visgi kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė „Aistėms-LSU“, kurios ir vėl susigrąžino apčiuopiamą persvarą – 25:16.

Antrajame kėlinyje kaunietės ir toliau išlaikė saugų atstumą, kuris tapo ir dviženklis – 36:26. „Šiauliams-Universitetui“ sunkiai sekėsi ženkliau sumažinti deficitą ir nors kėlinys buvo sužaistas lygiai (21:21), „Aistės-LSU“ prieš antrąją mačo dalį išlaikė susikrautą pranašumą – 46:37.

Nors po ilgosios pertraukos šeimininkės ir toliau pirmavo, tačiau sužaidus 5 minutes, „Šiauliai-Universitetas“ sumažino deficitą iki 5 taškų – 48:53. Tačiau kėlinį kaunietės baigė atkarpa 8:4 ir prieš lemiamą ketvirtį toliau pirmavo – 61:52.

Lemiamame kėlinyje kaunietės beveik visą laiką išlaikė dviženklį pranašumą ir likus žaisti 3 minutes pirmavo – 75:64. Per likusias minutes šiaulietės spurto nebesurengė, o „Aistės-LSU“ įsirašė pergalę – 79:67.

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 25 (9 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 14, Gintarė Paulauskaitė 11 (6 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: Gabija Šegždaitė 22 (7 atk. kam.), Katsiaryna Urbanovich 14 (6 rez. perd., 5 kld.).