K. Porzingis per plauką neišplėšė „Knicks“ pergalės

Kristapas Porzingis ir Niujorko „Knicks“ (4-5) jau šventė pergalę, tačiau po vaizdo pakartojimo ji atiteko Šarlotės „Hornets“ (4-4) komandai.

K. Porzingio metimas aidint sirenai buvo neįskaitytas ir „Knicks“ išvykoje 93:95 (27:18, 20:31, 32:20, 14:26) turėjo pripažinti varžovų persvarą.

„Hornets“ išsiveržė į priekį, kai Cody Zelleris pataikė iš po krepšio iki mačo pabaigos likus žaisti 0,6 sekundes. Prieš tai jis prametė dvi baudas, galėjusias persverti rezultatą savo komandos naudai, todėl dvitaškiu reabilitavosi.

Po minutės pertraukėlės „Knicks“ patikėjo kamuolį K. Porzingiui ir šis pataikė tolimą tritaškį, kuris iš pradžių, atrodė, kad buvo atliktas laiku. Tačiau po vaizdo peržiūros paaiškėjo, kad latvis pavėlavo vos akimirką ir pergale džiaugėsi šeimininkai.

K. Porzingis puikai pradėjo rungtynes, pataikydamas pirmus 5 savo metimus, tačiau paskui 5 ir prametė. Jis surinko 10 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.

„Hornets“: Nicolas Batumas 24, Jeremy Linas 17, Jeremy Lambas 14, C. Zelleris 12.

„Knicks“: Carmelo Anthony 29, Jose Calderonas 13, Arronas Afflalo 12, K. Porzingis 10 (15 atk. kam.).