Jaunių rinktinė pergale baigė pasiruošimą Europos čempionatui

Rimanto Grigo vadovaujama Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pergalingai baigė pasiruošimą Europos čempionatui.

Trečiadienį lietuviai Samsune įveikė Švedijos bendraamžius 82:64 (21:14, 13:17, 24:11, 24:22).

Rungtynių pradžioje ekipoms nepavyko įgyti didesnio pranašumo, o įpusėjus antrajam kėliniui lietuviai buvo besivejančių vaidmenyje. Vis dėlto įpusėjus rungtynėms Rimanto Grigo auklėtiniai išsiveržė į priekį – 34:31.

Pamatus pergalei lietuviai paklojo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo rezultatu 24:11 ir nutolo.

Lietuvių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Arnoldas Kulboka ir Tadas Sedekerskis, pelnę po 16 taškų. Po 10 taškų pridėjo Ignas Sargiūnas ir Džiugas Slavinskas.

Tai buvo paskutinės kontrolinės rungtynės pasiruošimo etape. Jau penktadienį lietuviai pradės pagrindinį turnyrą rungtynėmis prieš Latvijos ekipą. Gruodžio 17-ą dieną lauks Bosnijos ir Hercegovinos iššūkis, o grupės kovas gruodžio 18-ą dieną Rimanto Grigo auklėtiniai baigs rungtynėmis su Izraelio ekipa. Į ketvirtfinalį pateks po dvi stipriausias grupės komandas.