Jaunieji žalgiriečiai rengiasi NKL sezonui

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda, rengdamasi naujam sezonui, pradėjo kontrolinių varžybų maratoną.

Trenerio Tomo Masiulio auklėtiniai Druskininkuose išmėgino jėgas su Surguto „Universitet-Jugra“ (Rusija) ekipa. Pirmąjį mačą po fizinio pasirengimo pratybų žaidę kauniečiai vyresniems varžovams priešinosi tik du kėlinius, o po didžiosios pertraukos Surguto komanda nutolo ir laimėjo rungtynes 80:57 (22:16, 24:19, 19:10, 15:12).

„Žalgirio“ dubleriams Marius Grigonis pelnė 13 taškų, Žygimantas Skučas – 10, Lukas Lekavičius – 7. Pirmą kartą vienas prieš kitą rungtyniavo broliai Lukas ir Linas Lekavičiai. Įžaidėjo pozicijose žaidžiančius brolių gimimo datas skiria dešimtmetis. Linas Lekavičius atstovauja „Universitet-Jugra“ klubui.

Anykščiuose jaunieji žalgiriečiai žaidė su Ivano-Frankovsko „Goverla“ komanda, praėjusį sezoną Ukrainos pirmenybėse užėmusia šeštąją vietą. Kauniečiai turėjo galimybę žaisti pratęsimą, tačiau neapsigynė nuo paskutinės „Goverla“ atakos ir ukrainiečiai laimėjo 84:82 (18:19, 26:26, 24:20, 16:17).

Naudingiausiai tarp žalgiriečių žaidė naujokas Artūras Gudaitis, pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 7 kamuolius. Tiek pat kamuolių atkovojęs Ž.Skučas ir M.Grigonis surinko po 12 taškų. Paulius Sorokas ir Lukas Lekavičius pelnė po 10 taškų. „Goverlos“ lyderis buvo amerikietis Ryanas Pearsonas – 29 taškai.

Rugsėjo 19-ąją 18 val. „Žalgirio“ klubo treniruočių centre (Naglio g. 4A) kauniečiai egzaminuos Birštono „Jazz-Diremta“ komandą.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną „Žalgirio“ dubleriai pradės spalio 5-ąją rungtynėmis išvykoje su Plungės „Olimpu“.