J. Valančiūno klubas Vašingtono „Wizards“ krepšininkams pralaimėjo po trijų pratęsimų

Dvidešimt šeštą nesėkmę 58-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse - po trijų pergalių iš eilės - patyrė trečiąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Toronto "Raptors" klubas su Jonu Valančiūnu.

Ketvirtadienį namuose "Raptors" komanda beveik 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po trijų pratęsimų 129:134 (27:21, 27:36, 24:26, 28:23, 8:8, 4:4, 11:16) turėjo pripažinti penktą pergalę iš eilės iškovojusių bei penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Vašingtono "Wizards" (30 pergalių ir 28 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis savo ekipai pelnė 7 taškus, po krepšiais atkovojo 10 (1 - puolime) kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per 29 žaidimo minutes (29:01) J.Valančiūnas pataikė 3 dvitaškius iš 9 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

34 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 26 - Greivis Vasquezas, 18 - Kyle'as Lowry'is (10 rezultatyvių perdavimų), 16 - Amiras Johnsonas, 11 - Terrence'as Rossas, 7 - Johnas Salmonsas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Marcinas Gortatas (31 tšk. ir 12 sugriebtų kamuolių), Johnas Wallas (31 tšk.), Trevoras Ariza (16 tšk. bei 10 atk kam.), Chrisas Singletonas (13 tšk.), Bradley'is Bealas (11 tšk. ir 10 sugriebtų kamuolių) bei Andre Milleris (11 taškų).

Paskutinį kartą Vašingtono ekipa pralaimėjimą reguliariajame sezone patyrė vasario 18 dieną, namuose turėjusi pripažinti būtent "Raptors" krepšininkų pranašumą.