J. Valančiūno ir M. Kuzminsko komandų akistatą laimėjo „Raptors“

NBA reguliariajame sezone ant parketo sekmadienį išbėgo trys Lietuvos krepšininkai, o Jonas Valančiūnas ir Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo vienas prieš kitą.

„Toronto Raptors“ (27-13) krepšininkai namuose be jokio vargo namuose 116:101 (27:26, 42:28, 8:27, 20:39) nugalėjo „New York Knicks“ (18-23).

Po trijų ketvirčių šeimininkų pranašumas siekė net 33 taškus, o „Knicks“ buvo netoli visų laikų klubo antirekordo, kai per trečią ketvirtį įmetė vos 8 taškus (antirekordas – 5).

Jonas Valančiūnas prie pergalės per 28 minutes prisidėjo dvigubu dubliu – pelnė 12 taškų (6/11 dvit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir trissyk prasižengė.

Mindaugas Kuzminskas per 23 minutes įmetė 9 taškus (2/3 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Raptors“ daugiausia taškų surinko DeMaras DeRozanas (23) ir Demmarre Carrollas (20), o „Knicks“ gretose rezultatyviausi buvo Carmelo Anthony (18) ir Justinas Holdiay'us (17).

Kitose rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ (25-17) ekipa su Domantu Saboniu išvykoje 122:118 (28:23, 31:23, 29:33, 34:39) palaužė „Sacramento Kings“ (16-24).

Starto penkete toliau žaidžiantis D.Sabonis per 28 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Nuo gruodžio 23-osios per 12 rungtynių D.Sabonis pataikė tik 1 tritaškį iš 23 (4,34 proc.).

Eilinį trigubą dublį nugalėtojams surinko Russellas Westbrookas (36 tšk., 11 atk. kam., 10 rez. perd.), o turkas Enesas Kanteris pridėjo 29 taškus ir 12 kamuolių.

„Kings“ gretose DeMarcusas Cousinsas įmetė 31 tašką (11 atk. kam.), Rudy Gay'us pridėjo 22 ir 10 atk. kam.