J. Valančiūno indėlis į pergalę – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių

Ketvirtą pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors" (20 pergalių ir 6 pralaimėjimai) klubas.

Trečiadienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Raptors" krepšininkai po iyin sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 105:89 (22:30, 31:22, 23:21, 29:16) - nugalėjo aštuntojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bruklino "Nets" (10/14) komandą.

Starto penkete žaidęs lietuvis pasižymėjo jau aštuntuoju dvigubu dubliu šiame sezone - pelnė 16 taškų ir po krepšiais atkovojo 10 (3 - puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo, tačiau išvengė pražangų. Per 27 su puse minutės (27:30) J.Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 7 bei bei realizavo visus 4 baudų metimus.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Kyle'as Lowry'is (12 rezultatyvių perdavimų); po 13 - Amiras Johnsonas, Patrickas Pattersonas ir Greivis Vasquezas, 10 - Louisas Williamsas, 9 - Terrence'as Rossas.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Masonas Plumlee'as (23 tšk.), Joe Johnsonas (17 tšk.), Mirza Teletovičius (14 tšk.) ir Deronas Williamsas (11 taškų).

Daugiau pergalių - šešias iš eilės - šiame sezone arenos šeimininkai buvo iškovoję lapkričio 15-26 dienomis.

20 pergalių reguliariajame NBA sezone iki Kalėdų "Raptors" pavyko iškovoti pirmą kartą per 20 metų klubo istoriją. 1999-2000 ir 2001-2002 metų sezonais dvidešimčiai pergalių iškovoti Toronto krepšininkams prireikė sužaisti po 36 rungtynes.