J. Valančiūno ekipa džiaugiasi dar viena pergale

Jonas Valančiūnas sužaidė antrąsias rungtynes po čiurnos traumos ir džiaugėsi dar viena „Toronto Raptors“ pergale. NBA rungtynėse penktadienį Toronto krepšininkai įveikė „Utah Jazz“ klubą 109:100 (29:26, 24:28, 36:28, 20:18).

J.Valančiūnas per 21 minutę pasižymėjo šešiais taškais (2/5 dvit., 2/2 baud.), sugriebė aštuonis atšokusius kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo du metimus, suklydo vieną ir prasižengė šešis kartus.

Tai buvo 5 „Raptors“ pergalė per aštuonis susitikimus.

„Raptors“: D.DeRozanas 37, K.Lowry (10 rez. perd.) ir N.Powellas po 15, S.Ibaka 10.

„Jazz“: D.Mitchellas 25, R.Hoodas 17, R.Gobert'as 15, R.Rubio 13, J.Inglesas 11.

Domantas Sabonis dėl šešių pražangų nebaigė rungtynių, kuriose „Indiana Pacers“ 110:121 (28:30, 35:26, 26:36, 21:29) turėjo pripažinti jaunųjų „Philadelphia 76ers“ krepšininkų pranašumą.

Dėl pražangų mažiau rungtyniavęs D.Sabonis per 24 minutes įmetė 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baud.), atkovojo šešis kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, suklydo du.

Filadelfijos ekipai tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės. Pirmą kartą nuo 2013-ųjų „76ers“ turi teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą: 5-4.

D.Sabonio atstovaujamos „Pacers“ komandos pergalių ir pralaimėjimų balansas – toks pat.

„Pacers“: V.Oladipo 31, B.Bogdanovičius 21, Th.Youngas 15, D.Sabonis 14, M.Turneris 11.

„76ers“: J.J.Redickas 31, R.Covingtonas 22, J.Embiidas 18, D.Šaričius 15, B.Simmonas 14 (11 atk. kam., 11 rez. perd.).

Mindaugas Kuzminskas liko užribyje per aštuntąsias šio sezono rungtynes.

Treneriui Jeffui Hornacekui vėl palikus lietuvį ant suolo, „New York Knicks” krepšininkai namie 120:107 įveikė „Phoenix Suns“.

Net 37 taškus Niujorko klubui pelnė Kristapas Porzingis. Latviui tik taško trūko iki šią savaitę pasiekto asmeninio rezultatyvumo rekordo (38).

„Knicks“ krepšininkai laimėjo ketvirtą kartą per penkis pastaruosius mačus ir pakilo į devintąją vietą Rytuose, atsitiesę po nesėkmingo starto, kai pralaimėjo trejas pirmąsias rungtynes.

„Knicks“: K.Porzingis 37, T.Hardaway Jr 21, E.Kanteras 16.

„Suns“: D.Bookeris 34, T.Chandleris 15, J.Jacksonas 13.