J. Valančiūnas priešininkų nesustabdė: „Raptors“ pergalės baigėsi

Jonas Valančiūnas atakavo beveik be klaidų, tačiau „Atlanta Hawks“ (13-13) nutraukė „Toronto Raptors“ (18-8) keturių pergalių seriją.

Toronte vykusiose rungtynėse „Raptors“ pralaimėjo 121:125 (27:35, 25:34, 30:26, 39:30).

Po „Hawks“ spurto (14:5) antrajame kėlinyje svečių pranašumas šoktelėjo iki 19 taškų. Tokiu skirtumu „Raptors“ šį sezoną atsiliko žaisdami tik su „Warriors“.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Raptors“ atkarpą laimėjo (14:4) ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų (111:117), tačiau išplėšti pergalės nesugebėjo. „Hawks“ nutraukė trijų pralaimėjimų Toronte seriją.

J. Valančiūnas per 26 min. pelnė vienuolika taškų (5/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo šešis kamuolius, tris kartus suklydo ir penkis sykius prasižengė.

Jo tiesioginis oponentas Dwightas Howardas surinko 27 taškus (10/13 dvit.) ir atkovojo 15 kamuolių.

„Raptors“ ekipai pusę taškų (61) pelnė DeMaras DeRozanas ir Kyle'as Lowry.

„Raptors“: D. DeRozanas 34, K. Lowry 27, Cory Josephas 17, J. Valančiūnas 11, Patrickas Pattersonas ir Terrence'as Rossas po 10.

„Hawks“: D. Howardas 27, Dennisas Schroderis 24, Kyle'as Korveris 19, Paulas Millsapas ir Timas Hardaway Jr. po 14, Malcolmas Delaney 10.