J. Valančiūnas pelnė 12 taškų, bet „Raptors“ klubo neišgelbėjo

Septynioliktą pralaimėjimą 55-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas.

Antrąją vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys Toronto krepšininkai trečiadienį svečiuose 11,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 112:117 (32:26, 36:29, 21:33, 23:29) turėjo pripažinti tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Minesotos „Timberwolves“ (17 pergalių ir 37 pralaimėjimai) komandos pranašumą, nors antrajame kėlinyje ir turėjo 18 taškų persvarą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis svečiams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 7 (2 – puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per daugiau nei 24 žaidimo minutes (24:16) J. Valančiūnas pataikė visus 4 dvitaškius ir realizavo visus 4 baudų metimus.

35 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 14 – Kyle'as Lowry'is (7 rezultatyvūs perdavimai), 11 – Terrence'as Rossas, po 8 – Luisas Scola, Normanas Powellas, Patrickas Pattersonas ir Cory'is Josephas.

Arenos šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Karlas-Anthony'is Townsas (35 tšk. bei 11 sugriebtų kamuolių), Andrew Wigginsas (26 tšk.), Ricky'is Rubio (19 tšk. ir 8 rezultatyvūs perdavimai), Gorgui Diengas (14 tšk. bei 11 atkovotų kamuolių), Zachas LaVine'as (10 tšk.) ir Shabazzas Muhammadas (8 taškai).

Kitas NBA lygos reguliariojo sezono rungtynes Toronto klubas, kuris laimėjo keturiolika paskutiniųjų mačų iš šešiolikos, vasario 19 dieną išvykoje žais su Čikagos „Bulls“ krepšininkais.