Italas paskutinę sekundę išplėšė Stambulo klubui pergalę prieš Maskvos CSKA

Nicola Melli prisilietė prie kamuolio likus 0,2 sek. iki pratęsimo pabaigos ir, pamušęs į krepšį nulėmė Stambulo „Fenerbahče“ (5-3) klubo pergalę 95:93 Maskvoje prieš CSKA (6-2).

Praėjusių dvejų metų Eurolygos čempionų dvikovoje prireikė pratęsimo, kai ketvirtojo kėlinio pabaigoje prieš pat sireną CSKA vidurio puolėjo Kyle'o Hineso dvitaškis nebuvo taiklus.

Per pratęsimą geresnę progą turėjo turnyro čempiono titulą ginantis „Fenerbahče“ klubas.

Bradas Wanamakeris valdė kamuolį ir atakavo iš tritaškio. Amerikiečio metimas nebuvo taiklus, bet kovoje dėl kamuolio Stambulo komandos puolėjas iš Italijos N.Melli kyštelėjo ranką ir įmušė kamuolį į krepšį.

Įsitikinę, kad kamuolys paliko ranką laiku, teisėjai įskaitė metimą ir Turkijos komandos pergalę.

Net 31 tašką svečiams pelnė čekas Janas Vesely, pataikęs 14 dvitaškių iš 19.

Željko Obradovičiaus treniruojama komanda pasiekė penktąją pergalę per aštuonis Eurolygos mačus ir užkopė į ketvirtą vietą.

2016 metais Eurolygą laimėjusi CSKA, nepaisant antrojo pralaimėjimo, lieka pirma šių metų Eurolygoje.

CSKA: Sergio Rodriguezas 20, Nando De Colo 18 (6 rez. perd.), Kyle'as Hinesas ir Corry Higginsas po 17;

„Fenerbahče“: Janas Vesely 31, Bradas Wanamakeris 13, Nicola Melli 11, Costas Sloukas ir Luigi Datome po 10.