Įspūdingas M.Runkausko žaidimas vedė „Sūduvą“ į pergalę

Trečiąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro B grupėje iškovojo Marijampolės "Sūduvos" ekipa, kuri antradienį namuose po pratęsimo 91:90 (19:13, 17:16, 17:28, 25:21, 13:12) įveikė Talino TTU krepšininkus, rašo Krepsinis.net.

Atkakliose rungtynėse Marijampolėje aikštės šeimininkai turėjo galimybę iškovoti pergalę ir be papildomo laiko, tačiau, likus penkiolikai sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Kristjanas Makke pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išlygino rezultatą (78:78). Per likusį laiką "Sūduvai" rezultatyvios atakos surengti nepavyko ir ekipos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes aikštėje ir toliau vyko apylygė kova. Likus žaisti 25 sekundes, svečiai turėjo trijų taškų persvarą (90:87), tačiau įspūdingai žaidęs Marius Runkauskas iš pradžių sumažino "Sūduvos" deficitą iki minimumo (89:90), o likus žaisti septynias sekundes šaltakraujiškai realizavo abu baudų metimus ir išplėšė suvalkiečiams pergalę rezultatu 91:90.

"Sūduva": M.Runkauskas 37 (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 5/12, baudos 12/13), G.Kurtinaitis 20 (tritaškiai 3/8, baudos 7/7), M.Valukonis 15 (7 atk. kam.), T.Černeckis 13.

TTU: J.Pokla 28 (dvitaškiai 10/16, 9 atk. kam., 5 rez. perd.), J.Toome 22 (tritaškiai 3/3, baudos 6/6), I.Pilkas 17, K.Makke 15.

Šiame straipsnyje: krepšinisSEB BBLSūduva