Įspūdinga keturių minučių atkarpa leido „Hoptrans-Sirenoms“ triumfuoti Šiauliuose

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) susitikime „Šiauliai-Universitetas“ (0-11) ir vėl rimtai kibo į atlapus vienoms čempionatų lyderių tačiau ir šįkart šiaulietėms šiek tiek pritrūko.

Namuose rungtyniavęs „Šiauliai-Universitetas“ 74:88 (18:19, 25:19, 17:32, 14:18) nusileido Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“ (9-1), kurios pasiekė jau aštuntąją pergalę paeiliui.

Šiaulietės sėkmingai pradėjo rungtynes ir viešnioms neleido atitrūkti, o antrojo kėlinio viduryje šeimininkės spurtavo 10:0 ir po Kourtney Williams 4 taškų paeiliui pirmavo 32:27.

Po ilgosios pertraukos „Šiauliai-Universitetas“ laimėjo atkarpą 7:0 ir trečiojo kėlinio viduryje po Mantos Urbonaitės dvitaškio susikrovė dviženklę persvarą (54:44), tačiau tuomet iš Letargo miego pabudo „Hoptrans-Sirenos“.

Garliavos komanda per mažiau nei keturias minutes surengė įspūdingą 22:0 spurtą ir, iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms, užtikrintai pirmavo 66:54.

Ketvirtajame kėlinyje šiaulietės dar buvo sumažinusios deficitą iki 6 taškų (69:75), tačiau „Hoptrans-Sirenos“ į tai atsakė atkarpa 11:2 ir įtvirtino savo pergalę.

„Šiauliai-Universitetas“: Kourtney Williams 24 (7/21 metimai, 5 per. kam.), Urtė Bukauskaitė 13, Dominyka Paliulytė 11, Manta Urbonaitė 10 (5/7 dvit.)

„Hoptrans-Sirenos“: Arina Bilotserkivska 17 (5/18 metimų, 9 rez. perd.), Livija Sakevičiūtė 14 (8 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 13.