Įspūdinga: „Hoptrans-Sirenos“ 86 taškų skirtumu sutriuškino varžoves iš Turkijos

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (2/4) Rytų Europos moterų krepšinio lygos (EEWBL) trečiajame ture iškovojo triuškinančią pergalę. Manto Šerniaus treniruojamos garliaviškės namuose net 114:28 (26:6, 28:2, 31:13, 29:7) be didesnio vargo nugalėjo Samsuno „Canik“ (1/5) ekipą iš Turkijos.

Antrajį EEWBL trečiojo turo susitikimą namuose „Hoptrans-Sirenos“ sužais jau sekmadienį, sausio 14 dieną, prieš Maskvos „Dynamo“ ekipą iš Rusijos. Rungtynių pradžia Garliavos sporto centre – 14 valandą.

Rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo vedamos jaunųjų krepšininkių Evelinos Januševičiūtės ir Gabijos Šegždaitės bei įpusėjus ketvirčiui pirmavo – 8:6. Netrukus garliaviškės surengė spurtą 13:0 ir „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas tapo triuškinantis – 21:6. Po pirmojo kėlinio šeimininkių persvara siekė net 20 taškų – 26:6.

Antrajame ketvirtyje „Hoptrans-Sirenos“ nesulaukė jokio pasipriešinimo iš varžovių ir rungtyniavo tarsi ant sparnų spurtuodamos net 17:0. Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo labiau nei triuškinantis (43:6), o „Canik“ ekipa šiame kėlinyje nebuvo pelniusi dar nei taško. Garliaviškių gynybos supančiotos varžovės per kėlinį sugebėjo pelnyti vos du taškus, o „Hoptrans-Sirenos“ nemažino apsukų ir prieš antrąją mačo dalį pirmavo net – 54:8.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje keitėsi mažai. Nors varžovės ir pagerino žaidimą puolime, „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė triuškinančią persvarą, kuri įpusėjus ketvirčiui leido pirmauti net 50 taškų – 68:18. Prieš paskutinį ketvirtį intrigos šiame susitikime jau nebebuvo – 85:21.

Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas, kurios įtvirtino įspūdingą „Hoptrans-Sirenų“ pergalę net 86 taškų pranašumu – 114:28.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabija Šegždaitė 33 (14 atk. kam., 7 per. kam.), Livija Sakevičiūtė 17 (12 atk. kam.), Evelina Januševičiūtė 16, Ieva Šimkutė 13 (7 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 12 (11 rez. perd.), , Kristė Druskytė 9 (8 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 6, Eglė Malašauskaė 5, Rasa Knyzaitė 3 (7 rez. perd.).

„Canik“: Suheyla Parlak 12 (4 atk. kam.), Meric Burcak 8 (6 kld.).