Islandijos krepšininkai nesustabdė prancūzų puolimo

Įspūdingai rezultatyviai sužaidusi Prancūzijos rinktinė Europos krepšinio čempionato A grupėje 115:79 (29;25, 20:17, 37:14, 29:23) įveikė Islandijos krepšininkus.

Islandai kurį laiką pirmavo, tačiau Thomo Huertlio tritaškiu rezultatą 9-ą minutę prancūzai persvėrė ir nuo tada visuomet buvo priekyje.

Prancūzijos rinktinė fantastiškai sužaidė trečią kėlinį, laimėdama jį 23 taškų skirtumu (37:14).

Islandai puolime atkovojo net 19 kamuolių ir atliko 17 metimų daugiau nei prancūzai (prancūzai 45/66, islandai 30/83), tačiau tai nepagelbėjo.

Prancūzija: N. De Colo 16, E.Jacksonas ir K.Seraphinas po 14, J.Lauvergne 13, A.Toupane'as ir V.Poirier po 10.

Islandija: J.Stefanssonas 23, M.Hermannssonas 13, K.Acoxas ir H.Palssonas po 10.