A. Gudaitis žaidė rezultatyviai, bet Milano ekipa nusileido CSKA krepšininkams

Startavo 2017-2018 metų Eurolygos sezonas, o pirmosiose dviejose rungtynėse žaidė trys Lietuvos krepšininkai.

Milano „Olimpia“ (0-1) ekipa su dviem lietuviais - Mantu Kalniečiu ir Artūru Gudaičiu - išvykoje 84:93 turėjo pripažinti Maskvos CSKA (1-0) pranašumą.

A.Gudaitis per 18 minučių aikštėje pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius, vieną perėmė, išprovokavo šešias varžovų pražangas, blokavo metimą, vieną bloką gavo pats ir išnaudojo pražangų limitą. Jo sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

M.Kalnietis per 12 su puse minutės pataikė vienintelį tritaškį (1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, išprovokavo pražangą, pats 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

CSKA: S.Rodriguezas 20, N.De Colo ir C.Higginsas po 19, W.Clyburnas 15 (12 atk. kam.).

„Olimpia“: A.Gudelockas 17, V.Micovas 16, A.Gudaitis 15, D.Bertanis 14.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ (1-0) krepšininkai išvykoje 88:74 (28:19, 17:17, 17:20, 26:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (0-1).

Jonas Mačiulis žaidė beveik 6 minutes ir prametė abu tritaškius bei vieną kartą prasižengė.

„Anadolu Efes“: E.McCollumas 26 (9 išprov. praž., 30 naud. bal.), R.Ledo (9 atk. kam.) ir B.Dunstonas po 17.

„Real“: L.Dončičius 27 (32 naud bal.), G.Ayonas 16 (10 atk. kam., 30 naud bal.), A.Randolphas 12 (8 atk. kam.), F.Reyesas 10.