A grupė: slovėnai įsirašė ketvirtąją pergalę, islandų viltys išblėso

Helsinkyje vykstančiose Europos pirmenybių A grupės varžybose ir toliau nuostabiai rungtyniauja Slovėnijos rinktinė. Antradienį vykusiose pirmosiose dienos rungtynėse slovėnai be didesnio vargo 102:75 (23:25, 37:18, 21:16, 21:16) sutriuškino pergalės džiaugsmo dar nepatyrusius islandus.

Šiauriečiai gana neblogai pradėjo rungtynes ir net laimėjo pirmą kėlinį, tačiau po pertraukėlės viskas stojo į vietas. Slovėnai padidino apsukas ir su pasiūlyta sparta islandai nesusitvarkė.

Su keturiomis pergalėmis slovėnai pirmauja grupėje ir jau turi garantuotą kelialapį į aštuntfinalį.

Islandai pralaimėjo ketvirtą mačą paeiliui. Ši nesėkmė komandai nubraukė paskutines viltis patekti į aštuntfinalį.

Nugalėtojams Goranas Dragičius pelnė 21 tašką, Jaka Blažičius – 15, Klemenas Prepeličius – 14 (4/7 tritaškiai), Lukas Dončičius – 13 (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems 18 įmetė Martinas Hermannssonas, po 14 – Hlynuras Baeringssonas ir Haukuras Palssonas.

Šiame straipsnyje: slovėnaiislandaieuro2017