„Fortūnos“ krepšininkės įtikinamai įveikė „Kibirkštį“

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Klaipėdos „Fortūnos“ (13/10) krepšininkės, kurios svečiuose 71:61 (19:17, 16:14, 19:10, 17:20) pranoko Vilniaus „Kibirkšties“ (17/6) ekipą, rašo portalas lmkl.lt.

Rungtynes spurtu 12:6 pradėjo „Fortūna“ ir pabėgo į priekį. Tačiau vilnietės atsakė atkarpa 9:4 ir pradėjo kvėpuoti varžovėms į nugarą – 15:16. Per likusį laiką komandos keitėsi tiksliomis atakomis, o po pirmojo ketvirčio priekyje ir toliau buvo Klaipėdos ekipa – 19:17.

Antrajame ketvirtyje ir toliau „Fortūna“ buvo žingsneliu priekyje, o įpusėjus kėliniui jų pranašumas siekė 7 taškus – 31:24. „Kibirkštis“ per likusį laiką vijosi varžoves, tačiau viso deficito nepanaikino ir prieš antrąją rungtynių dalį vis dar atsilikinėjo – 31:35.

Po didžiosios pertraukos klaipėdietės ir toliau kontroliavo žaidimo tempą (44:35), o netrukus jų pranašumas tapo ir dviženklis – 48:37. Prieš lemiamą ketvirtį „Kibirkštis“ rezultato ne tik kad nesumažino, bet ir dar labiau į priekį praleido „Fortūna“, kuri prieš paskutines dešimt minučių pirmavo 54:41.

Paskutiniame ketvirtyje komandos keitėsi tiksliomis atakomis, tačiau klaipėdiečių susikrautas pranašumas leido joms ir toliau įtikinamai pirmauti – 64:51. Per paskutines rungtynių minutes „Kibirkštis“ stebuklo jau nesukūrė, o dviženklę persvarą išlaikiusi „Fortūna“ įsirašė pergalę – 71:61.

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 20, Laura Juškaitė 11,Daugilė Šarauskaitė 10 (12 atk. kam.).

„Fortūna“: Roberta Mizgerytė 22 (5 kld.), Lina Mikelevičienė 19, Justina Matuzonytė 11 (14 atk. kam.), Andra Gabalytė 10 (5 atk. kam.).