„Fortūna“ be vargo susitvarkė su „Vilkmergės“ ekipa

Ukmergės „Vilkmergės“ krepšininkės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) patyrė antrąją triuškinančią nesėkmę per pastarąsias dvi dienas. Šį kartą jos 63:88 (16:17, 11:22, 16:25, 20:24) neprilygo Klaipėdos „Fortūnos“ (3-3) komandai.

Rungtynių pradžia viešnioms nieko blogo nežadėjo, mat po pirmojo kėlinio deficitas siekė tik vieną tašką (16:17), tačiau „Fortūna“ kur kas geriau sužaidė antrąjį kėlinį ir prieš prasidedant ilgajai pertraukai įgijo 12 taškų persvarą (39:27).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė ir šeimininkės toliau didino savo pranašumą, o ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas, mat po trečiojo ketvirčio „Fortūna“ pirmavo 21 taško persvara (64:43).

Šeimininkės šiame susitikime įspūdingai metė tolimus metimus, kurie buvo realizuoti 50 proc. taiklumu (13/26). Jos taip pat užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (44-29) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (28-12), tačiau padarė daugiau klaidų (13-8).

Po šios pergalės „Fortūna“ išliko ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, o Ukmergės ekipa žengia penkta.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 19 (4/8 trit.), Andra Gabalytė 17 (9 rez. perd.), Sandra Baliutavičiūtė 13 (5/7 dvit., 8 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Rita Žilinskaitė 22, Karolina Ambotaitė 18 (9 atk. kam.), Agneta Kisielienė ir Olivia Ann Brown po 8.

Šiame straipsnyje: FortūnaVilkmergėkrepšinis