FIBA Čempionų lyga: „Neptūnas“ kaip reikiant pasismagino Italijoje

Antradienio vakarą įspūdingą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai, svečiuose 90:60 (20:13, 23:15, 19:19, 28:13) nepalikę vilčių Kapo di Orlando „Sikeliarchivi“ ekipai.

Uostamiesčio atstovai nejuokavo nuo pat dvikovos pradžios.

Jau pirmą ketvirtį pakiliai žaidęs „Neptūnas“ laimėjo 20:13, o po pertraukėlės atotrūkį dar padidino.

Antrą rungtynių pusę Kazio Maksvyčio vyrai pradėjo turėdami 15 taškų pranašumą ir atkurti intrigos šeimininkai jau nebepajėgė.

„Neptūną“ į priekį vedė 18 taškų pelnęs Renaldas Seibutis, 13 pridėjo Tomas Delininkaitis, 12 – Arnas Butkevičius.

Šeimininkų ekipai atstovaujantis lietuvis Arnoldas Kulboka žaidė 28 minutes, per kurias pelnė vos du taškus (1/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas, perėmė kamuolį ir rungtynes baigė su 1 naudingumo balu.

Klaipėdiečiams tai buvo ketvirtoji pergalė B grupėje per penkis mačus.

Italijos klubas patyrė visas penkias nesėkmes.