Fantastiškai pataikiusios „Pieno žvaigždės“ užtikrintai nugalėjo „Lietkabelį“

Panevėžio „Liekabelio“ (4/2) klubo pergalingas žygis namuose nutrūko sekmadienį, kai Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse 69:88 (16:21, 14:20, 18:29, 21:18) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) krepšininkams.

Pasvaliečiai nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį ir prabėgus 2,5 minutės jau turėjo dviženklį pranašumą – 19:9. Toks skirtumas išliko ir įpusėjus mačui – 41:30. Po didžiosios pertraukos Mindaugo Lukauskio pastangomis „Lietkabelis“ sugrįžo į žaidimą – 37:41. Kelių minučių skirtumas buvo nepakitęs (41:44), bet tada „Pieno žvaigždės“ laimėjo atkarpą 12:0 (56:41), po kurio panevėžiečiai nebeatsitiesė.

Pasvaliečiai puikiai pataikė iš toli – 43 proc. (9/21), o iš dviejų taškų zonos atakavo dar sėkmingiau – net 69 proc. (24/35). Tuo tarpu „Lietkabelis“ tritaškius mėtė pro šalį (5/24, 21 proc.), o iš dviejų taškų zonos taip pat nežibėjo – 42 proc. (14/33 proc.).

„Lietkabelio“ gretose nežaidė ne tik Darjušas Lavrinovičius, bet ir maistu apsinuodijęs Lorenzo Williamsas.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 23 (6 atk. kam., 25 naud. bal.), Simas Galdikas 13, Benas Magdenas 8, Gintaras Leonavičius 7.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 20 (9 rez. Perd.), Justas Tamulis 15 (3/7 tritaškiai), Egidijus Dimša 14 (11 atk. kam., 27 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius (7 rez. perd.) ir Andrejus Agafonovas (9 atk. kam.) po 13.