Milžinišką persvarą iššvaistęs „Neptūnas“ krito Stambule

Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai svečiuose žaidė Europos taurės turnyro atsakomosios rungtynės su Stambulo „Bešiktaš“ komanda. LKL vicečempionai iššvaistė turėtą 21 taško persvarą ir pralaimėjo 78:80 (30:15, 20:22, 13:22, 15:21).

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačą  "Neptūnas" pradėjo puikiai. 3 min. po Donato Zavacko tritaškio klaipėdiečiai įgijo 7 taškų persvarą - 2:9.

5 min. Martynas Mažeika LKL vicečempionų persvarą padidino iki 11 taškų - 4:15.

Kėlinio viduryje Ryanas Broekhofas "Bešiktaš" atsilikimą sumažino iki 6 taškų - 9:15.

9 min. po 4 iš eilės Mustafa Shakuro taškų svečiai nutolo - 11:26.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai atsilikinėjo 15:30.

Antrasis kėlinys. 11 min. po Arno Butkevičiaus tolimo šūvio uostamiesčio krepšininkai įgijo net 18 taškų persvarą - 15:33.

13 min. Klaipėdos ekipa pirmavo 18:36.

Antrojo kėlinio viduryje po D.Zavacko tolimo metimo "Neptūnas" turėjo 21 taško persvarą - 20:41.

18 min. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pirmavo 28:46.

19 min. JaJuanas Johnsonas Turkijos ekipos atsilikimą sumažino iki 15 taškų - 35:50.

Komandos išėjo ilsėtis svečiams pirmaujant 37:50.

Per pirmuosius du kėlinius "Bešiktaš" komandoje rezultatyviausiai žaidė J.Johnsonas (14 taškų), "Neptūno" - D.Zavackas (11). D.Zavackas pataikė visus tris mestus tritaškius.

Trečiasis kėlinys. Trečiąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo Stambulo krepšininkai. 24 min. Hiltonas Armstrongas aikštės šeimininkų atsilikimą sumažino iki 7 taškų - 46:53.

27 min. po H.Armstrongo dvitaškio komandas skyrė tik 6 taškai - 50:56. "Neptūnui", iki pertraukos lengvai rinkusiam taškus, trečiajame kėlinyje įmesti į krepšį pasidarė didelė problema.

28 min. tritaškį smeigė D.Zavackas. Po jo metimo svečiai įgijo 11 taškų persvarą - 50:61.

Tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje "Bešiktaš" krepšininkai visiškai priartėjo - 59:63.

Ketvirtasis kėlinys. 31 min. iš toli pataikė Mindaugas Girdžiūnas - 59:66.

32 min. LKL vicečempionai turėjo 7 taškų persvarą - 61:68.

33 min. R.Broekhofas smeigė tritaškį - 64:68.

37 min. po Chriso Loftono metimo ekipas skyrė vos 2 taškai - 71:73.

38 min. aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki minimumo - 73:74.

40 min. Johnas Hollandas pirmą kartą išvedė į priekį "Bešiktaš" - 77:76.

Netrukus dvi baudas įmetė Mustafa Shakuras - 77:78.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8 sek. tritaškį paleido Ch. Loftonas ir "Bešiktaš" šventė pergalę 80:78.

Rezultatyviausi

„Bešiktaš“: JaJuanas Johnsonas 18, Ryanas Broekhoffas 17, Chrisas Loftonas 15, Scottas Reynoldsas 11.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 14, Mustafa Shakuras 13, Keithas Bensonas 11, Simas Galdikas 10.

Akistata. Pirmąsias tarpusavio rungtynes, vykusias Klaipėdoje, 69:62 laimėjo "Bešiktaš" krepšininkai.

Pažadas. "Tyliai sieksime revanšo", - prieš atsakomąją dvikovą žadėjo "Neptūno" strategas Kazys Maksvytis.

R

R portretas
Nejuokinkit su tuo maskvyciu...Kas ji is vis galejo paskirt treneriu? KSM jam tik vaikus ir treniruot ir tai dar per gerai!

ert

ert portretas
Sugedo nuotaika. Taip ir nejaučiau, kad tas +20 kažkas netikro.

fortuna

fortuna portretas
gaila komandos, turint tokia persvara, isbarstyti,pralaimeti,galima tik prie tokio trenerio vadovavimo...