Lietuvos rinktinė užtikrintai įveikė Izraelio krepšininkus

Šeštadienio vakarą Tel Avive Lietuvos rinktinė Europos krepšinio čempionate žaidė su Izraelio komanda ir iškovojo užtikrintą pergalę 88:73 (19:23, 19:14, 33:14, 17:22).

Mūsų krepšininkams tai buvo pirmoji pergalė, o Izraelio rinktinė patyrė antrąją nesėkmę.

Lietuvos rinktinė mačą pradėjo tokios sudėties: Mantas Kalnietis, Martynas Gecevičius, Jonas Mačiulis, Donatas Motiejūnas ir Jonas Valančiūnas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai - mačo pradžioje lietuviai atsilikinėjo 2:6.

Vėliau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai atsilikimą sumažino iki minimumo - 9:10, o netrukus po J.Mačiulio ir Mindaugo Kuzminsko metimų išsiveržė į priekį - 13:12.

Vis dėlto kėlinio pabaigą geriau sužaidė Izraelio komanda, tad Lietuva po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 4 taškais - 19:23.

Antrąjį kėlinį mūsų vyrai pradėjo puikiai. Jie laimėjo atkarpą net 11:0, ir 15 min. įgijo 7 taškų persvarą - 30:23.

17 min. lietuvių persvara po Richardo Howello baudų metimų sumažėjo iki 3 taškų - 32:29.

18 min. M.Kalnietis Lietuvos krepšininkų persvarą padidino iki 9 taškų - 38:29. Tačiau antrojo kėlinio pabaigą kur kas geriau sužaidė aikštės šeimininkai. Jie laimėjo atkarpą 8:0. Prieš pat pertrauką Omri Casspi baudomis Izraelio ekipos atsilikimą sumažino iki minimumo - 38:37.

Iki pertraukos Izraelio rinktinėje rezultatyviausiai žaidė Richardas Howellas (14 taškų), Galis Mekelis ir Lioras Eliyahu po 7.

Lietuvos rinktinei daugiausia taškų pelnė  Edgaras Ulanovas (7), Artūras Gudaitis, Mindaugas Kuzminskas ir Donatas Motiejūnas po 6.

Trečiąjį kėlinį mūsų krepšininkai pradėjo spurtu 10:2. 24 min. jie atitrūko - 48:39.

Netrukus J.Mačiulis Lietuvos rinktinės persvarą pirmą kartą padidino iki dviženklės - 50:39.

29 min. po Artūro Gudaičio baudų metimų komandas skyrė net 16 taškų - 63:47.

30 min. lietuvių persvara išaugo iki 18 taškų - 67:49.

Po trijų kėlinių D.Adomaičio auklėtiniai varžovus triuškino 20 taškų skirtumu - 71:51.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Izraelio krepšininkai sumažino atsilikimą iki 15 taškų - 78:63.

36 min. Lietuvos komanda pirmavo 80:66, o rungtynes laimėjo 88:73.

Lietuva - Izraelis 88:73 (19:23, 19:14, 33:14, 17:22).

Lietuva: Edgaras Ulanovas 18, Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis po 16, Jonas Valančiūnas 11, Jonas Mačiulis 8, Donatas Motiejūnas ir Adas Juškevičius po 6, Mantas Kalnietis 4, Martynas Gecevičius 3.

Izraelis: Richardas Howellas 20, Galis Mekelis 18, Omri Casspi 15, Lioras Eliyahu 9, Baras Timoras 3, Idanas Zalmansonas, Guy Pnini, Yogevas Ohayonas ir Shawnas Dawsonas po 2 taškus.

Rytoj mūsiškiai susitiks su abu mačus laimėjusiais italais.

Joske

Joske portretas
tai ju gu-u-ulbes giesme !!!i,o toliau VISKA prakis ir varys duchaty,aaaamennnn,,,,uz10d.-bus litvinijos chatose.....

ežiui>>

ežiui>> portretas
trolis tai tu, asile. Ir is kur tokiu atsiranda??? Vien prisiminus kaip JV "žaidė" per olimpiada, nublanksta bet kokie to trumparankio pasitupciojimai. O iki Kuzminsko jam kaip iki Kinijos "rakom".

ezys

ezys portretas
>>>Aha. Suprantu, kad esate trolis, bet siaip vardan teisybes, tai 11 tasku, 10 kamuoliu, 10 isprovokuotu prazangu, 2 perdavimai ir 2 blokai per 21 minute nei vienam sveiko proto zmogui nepasirodytu blogas rezultatas ;) Ir pagal efektyvumo koeficienta Valanciunas siose runtynese nusileido tik Kuzminskui. Ir is kur jus tokie isvis atsirandat? :)