Eurolygoje – „lietuviškojo“ Milano klubo pergalė paskutinę sekundę

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos penktojo turo rungtynėse penktadienį Milano „AX Armani Exchange“ (Italija) komanda, kuriai atstovauja Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas, namuose po dramatiškos kovos 81:80 (24:17, 19:18, 25:19, 13:26) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą.

Po trijų kėlinių Milano klubas pirmavo 68:54, bet ketvirtajame kėlinyje svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. Likus žaisti 1 sek., pergalingą tritaškį pataikė Mike'as Jamesas.

A. Gudaitis nugalėtojams per 25 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 4/6, baudos 5/5), atkovojo ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė. M. Kuzminskas per 21 min. surinko 7 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/4, baudos 2/2), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

15 taškų Milano ekipai (4 pergalės/1 pralaimėjimas) M. Jamesas, 14 - Vladimiras Micovas.

„Anadolu Efes“ (3/2) gretose 23 taškus surinko Andrienas Moermanas, 15 - Vasilije Micičius, 10 - Tiboras Pleissas.

Po penkių turų „AX Armani Exchange“ Eurolygoje užima ketvirtąją vietą, „Anadolu Efes“ (3/2) - septintąją, o Kauno „Žalgiris“ (2/3) - 10-ąją.