Visą laiką pirmavęs „Žalgiris“ sutaršė „Galatasaray“ krepšininkus

Ketvirtadienį Kauno "Žalgirio" krepšininkai savo aikštėje žaidė Eurolygos „Top 16“ etapo aštuntojo turo rungtynes su Stambulo „Galatasaray“ komanda. Visą laiką pirmavę žalgiriečiai šventė pergalę 72:59 (23:8, 19:16, 12:19, 18:16).

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačą sėkmingiau pradėjo Kauno krepšininkai. Pirmuosius du taškus pelnė Paulius Jankūnas. 4 min. Jamesas Andersonas "Žalgirio" persvarą padidino iki 5 taškų - 6:1.

Pirmojo kėlinio viduryje po P.Jankūno metimo LKL čempionų persvara išaugo iki 10 taškų - 11:1.

6 min. Gintaro Krapiko auklėtiniai pirmavo 13:1. Tik tada pagaliau dvitaškį pataikė Keremas Gonlumas - 13:3.

7 min. po Williamo Cherry tritaškio aikštės šeimininkai nutolo - 18:3.

8 min. Darius Songaila "Žalgirio" persvarą padidino iki 17 taškų - 20:3.

9 min. kauniečiai pirmavo 23:8. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi.

Antrasis kėlinys. 13 min. J.Andersonas "Žalgirio" persvarą padidino iki 19 taškų - 30:11.

14 min. svečiai sumažino atsilikimą - 30:16.

Vis dėlto pakrepti įvykių sau naudinga linkme "Galatasaray" krepšininkai nesugebėjo. Jie žaidė labai nerezultatyviai, iki pertraukos sukrapštė vos 24 taškus. Komandos išėjo ilsėtis kauniečiams pirmaujant solidžia 18 taškų persvara - 42:24.

Trečiasis kėlinys. 23 min. P.Jankūnas LKL čempionų persvarą padidino iki 20 taškų - 46:26.

25 min. po Sinano Gulero metimo Turkijos ekipa sumažino atsilikimą iki 14 taškų - 46:32.

27 min. "Žalgiris" pirmavo 51:36.

29 min. komandas skyrė jau tik 10 taškų - 51:41. Po trijų kėlinių G.Krapiko auklėtiniai turėjo 11 taškų persvarą - 54:43.

Ketvirtasis kėlinys. 32 min. po Luko Lekavičiaus metimo "Žalgiris" įgijo 15 taškų pranašumą - 60:45.

35 min. ekipas skyrė jau tik 9 taškai - 62:53.

39 min. po dviejų iš eilės Edgaro Ulanovo tritaškių kauniečiai nutolo - 71:55, o rungtynes laimėjo 72:59.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 12, Edgaras Ulanovas 11, Willas Cherry 10, Jamesas Andersonas 9, Darius Songaila 8.

„Galatasaray“: Sinanas Guleras 16, Keremas Gonlumas 13, Justinas Carteris 10.