„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Emporio Armani“ krepšininkams

Penktadienio vakarą Kauno  „Žalgirio“ krepšininkai žaidė Eurolygos 29-ojo turo rungtynes su Milano „Emporio Armani“ klubu. Žalgiriečiai po atkaklios kovos pralaimėjo 84:88 (27:18, 14:21, 22:24, 21;25).

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Žalgiriečiai rungtynes pradėjo puikiai: 4 min. po Roberto Javtoko dvitaškio jie turėjo jau 9 taškų persvarą - 11:2.

6 min. po Kevino Pangoso metimo LKL čempionai pirmavo 15:7.

8 min. Kauno ekipa turėjo 7 taškų persvarą - 18:11.

9 min. aikštės šeimininkai po Brocko Motumo tritaškio įgijo 11 taškų persvarą - 24:13.

Po pirmojo kėlinio „Žalgirio“ krepšininkai pirmavo 27:18.

Antrasis kėlinys. Antrojo kėlinio pradžia buvo sėkmingesnė Italijos komandai. 14 min. Awudu Abassas tritaškiu svečių atsilikimą sumažino iki 3 taškų - 31:28.

16 min. po Miroslavo Raduljicos metimo komandas skyrė tik 2 taškai - 34:32.

18 min. Milano ekipa persvėrė rezultatą savo naudai - 36:37.

19 min. tritaškį smeigė Lukas Lekavičius - 39:37.

Komandos išėjo ilsėtis žalgiriečiams turint 2 taškų persvarą - 41:39.

Trečiasis kėlinys. 22 min. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 45:43.

24 min. Artūras Milaknis LKL čempionų persvarą padidino iki 7 taškų - 50:43.

Trečiojo kėlinio viduryje A. Abassas svečių atsilikimą sumažino iki 3 taškų - 50:47.

29 min. „Žalgiris“ pirmavo 59:58. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus - 63:63.

Ketvirtasis kėlinys. 32 min. po Ricky Hickmano trityaškio kauniečiai atsilikinėjo 65:68.

34 min. rezultatas buvo lygus - 72:72. 36 min. - vis dar lygu - 74:74.

40 min. LKL čempionai atsilikinėjo 77:81. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8 sek. Paulius Jankūnas žalgiriečių atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 84:86, tačiau daugiau padaryti nesugebėjo. Kauniečiai pralaimėjo 84:88.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 16, Lukas Lekavičius 15, Paulius Jankūnas 12, Brockas Motumas 11, Artūras Milaknis 10.

„Emporio Armani“: Andrea Cinciarini ir Jamelas McLeanas po 17, Ricky Hickmanas 16, Awudu Abassas 13, Davide Pascolo 12.

Arvis

Arvis portretas
Visko buna gaila labai gaila .Maciau Kalniecio nuotr. su gerb.KOSAUSKU manau del tokio pralaimejimo jis pavaikytu komanda dainu slenio laiptais. Koks saunuolis treneris tikra legenda sekmes jam.Zalgiriui tvirtybes.