Eurolyga: lietuvių klubai šventė pergales

Ketvirtadienį Eurolygoje sužaistos dar trejos rungtynės. Pergales šventė Jono Mačiulio ir Luko Lekavičiaus klubai.

Eurolygos rungtynėse Madride „Real“ 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) neturėjo vargo su Malagos „Unicaja“.

Madrido klubas atsitiesė po skaudžiausio pralaimėjimo istorijoje, kurį patyrė antradienį prieš Vitorijos „Baskonia“ ekipą.

Startiniame penkete žaidęs Jonas Mačiulis per 22 minutes pelnė 7 taškus (1/3 dvitašk., 1/4 dvitašk., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, perėmė vieną kamuolį ir padarė dvi klaidas.

Madrido ekipai dvigubą dublį pelnė Luka Dončičius – pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Real“: J.Carrollas 17, R.Fernandezas 14, L.Dončičius 13.

„Unicaja“: A.Diazas ir D.Milosavljevičius po 10.

Atėnų „Panathinaikos“ tik po dramatiškų rungtynių 82:81 (28:21, 20:23, 14:16, 20:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ klubą ir pasiekė jau penktą pergalę.

Lukas Lekavičius per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 tritašk.), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Stambulo klube rezultatyviausias buvo buvęs žalgirietis Brockas Motumas, pelnęs 21 tašką.

„Anadolu Efes“: B.Motumas 21, E.McCollumas 16, V.Štimacas 15, B.Dunstonas 12.

„Panathinaikos“: N.Calathesas 29, C.Singletonas ir J.Gistas po 11.

Rusijoje „Chimki“ 69:77 (19:28, 20:14, 16:20, 14:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai ir patyrė pirmą pralaimėjimą namuose.

Rusijos ekipa šią savaitę pralaimėjo abejas rungtynes ir kartu su „Maccabi“ turi penkias pergales ir tris pralaimėjimus.

„Chimki“: A.Švedas 21, T.Robinsonas 17, J.Andersonas 13.

„Maccabi“: P.Jacksonas 19, M.Rollas 14, N.Cole'as ir J.Boldenas po 10.