„Žalgiris“ prapylė Eurolygos dugne tupinčiam „Galatasaray“ klubui

Penktadienio vakarą Kauno "Žalgiris" svečiuose žaidė Eurolygos septynioliktojo turo rungtynes su Stambulo "Galatasaray" komanda. Žalgiriečiai pralaimėjo 79:87 (17:17, 17:23, 23:25, 22:22). "Galatasaray" krepšininkai iškovojo penktąją pergalę, o "Žalgiris" patyrė vienuoliktą nesėkmę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačo pradžioje po Bruno Fitipaldo dvitaškio pirmavo "Galatasaray". Netrukus tritaškį pataikė Artūras Milaknis.

3 min. 5:4 pirmavo aikštės šeimininkai.

5 min. Tiboras Pleissas Turkijos komandos persvarą padidino iki 5 taškų - 11:6.

6 min. Brockas Motumas LKL čempionų atsilikimą sumažino iki minimumo - 11:10.

8 min. Lukas Lekavičius baudų metimais persvėrė rezultatą "Žalgirio" naudai - 13:14.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus - 17:17.

Antrasis kėlinys. 11 min. Vladimiras Micovas įmetė abi baudas - 19:17.

15 min. Gokseninas Koksalas tolimu šūviu "Galatasaray" persvarą padidino iki 6 taškų - 25:19.

16 min. A.Milaknis tolimu metimu kauniečių atsilikimą sumažino iki 3 taškų - 27:24.

17 min. Stambulo krepšininkai pirmavo 31:26.

18 min. po G.Koksalo dvitaškio aikštės šeimininkai turėjo 7 taškų persvarą - 36:29.

Komandos išėjo ilsėtis "Galatasaray" krepšininkams pirmaujant 40:34.

Trečiasis kėlinys. 21 min. dvitaškį pataikė Augusto Lima - 40:36.

23 min. po G. Koksalo tritaškio komandas skyrė jau 10 taškų - 49:39.

24 min. Kevinas Pangosas Kauno ekipos atsilikimą sumažino iki 5 taškų - 49:44.

27 min. aikštės šeimininkai pirmavo 57:48.

29 min. T. Pleissas "Galatasaray" persvarą padidino iki 10 taškų - 61:51.

Po trijų kėlinių Turkijos klubas pirmavo 65:57.

Ketvirtasis kėlinys. Ketvirtą kėlinį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pradėjo sėkmingai. 32 min. po L.Lekavičiaus tritaškio "Žalgiris" priartėjo - 65:62.

34 min. po Pauliaus Jankūno dvitaškio "Žalgiris" vis dar turėjo 3 taškų deficitą - 69:66.

Ketvirtojo kėlinio viduryje P.Jankūnas svečių atsilikimą sumažino iki minimumo - 69:68.

36 min. Sinanas Guleras smeigė tritaškį - 74:68.

38 min. "Galatasaray" pirmavo 78:73.

39 min. K.Pangosas tritaškiu vėl suteikė vilties "Žalgiriui" - 78:75. Vis dėlto daugiau padaryti LKL čempionai nesugebėjo - "Žalgiris" pralaimėjo 79:87.

Rezultatyviausi

„Galatasaray“: Bruno Fitipaldo 21, Tiboras Pleissas 17,  Sinanas Guleras 16, Vladimiras Micovas 11.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 18, Paulius Jankūnas 14, Lukas Lekavičius 11, Leo Westermannas 10, Augusto Lima 8.