„Žalgiris“ šventė pergalę Bamberge, L. Lekavičius sužaidė karjeros rungtynes

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose žaidė Eurolygos 23-ojo turo rungtynes su Bambergo „Brose“ ekipa. Žalgiriečiai iškovojo pergalę rezultatu 91:86 (28:22, 21:23, 18:23, 24:18).

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Pirmasis kėlinys vyko labai rezultatyviai. Svečiai iš karto išsiveržė į priekį - 3 min. po Pauliaus Jankūno dvitaškio jie pirmavo 2:9.

5 min. Kevinas Pangosas tolimu šūviu "Žalgirio" persvarą padidino iki 11 taškų - 7:18.

8 min. Danielis Theisas tritaškiu "Brose" atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 16:18.

10 min. Lukas Lekavičius smeigė tritaškį - 20:26.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai atsilikinėjo 22:28.

Antrasis kėlinys. 12 min. po Renaldo Seibučio metimo "Žalgiris" įgijo 8 taškų persvarą - 24:32.

14 min. Nicolo Melli Bambergo krepšininkų atsilikimą sumažino iki 2 taškų - 32:34.

Antrojo kėlinio viduryje Šarūno Jasikevičiaus kariauna pirmavo 34:41.

19 min. komandas skyrė tik 2 taškai - 39:41.

20 min. Vokietijos ekipa sumažino atsilikimą iki minimumo - 45:46.

Prieš pat pertrauką Brockas Motumas tolimu metumu "Žalgirio" persvarą padidino iki 4 taškų - 45:49.

Trečiasis kėlinys. Trečiojo kėlinio pradžia kauniečiams nieko blogo nežadėjo. 22 min. po P.Jankūno tritaškio jie turėjo 6 taškų persvarą - 49:55.

Tačiau tada "Brose" krepšininkai laimėjo atkarpą net 11:0, ir 27 min. po Dariaus Millerio metimo įgijo 5 taškų persvarą - 60:55.

29 min. aikštės šeimininkai vis dar pirmavo 5 taškų persvara - 68:63.

Trečiojo kėlinio pabaigoje L. Lekavičius kauniečių atsilikimą sumažino iki minimumo - 68:67. Lukas per tris kėlinius pelnė net 20 taškų! Jis atakavo be klaidų - pataikė 4 iš 4 tritaškių ir 4 iš 4 dvitaškių.

Ketvirtasis kėlinys. 33 min. L.Lekavičius persvėrė rezultatą LKL čempionų naudai - 70:71.

36 min. rezultatas buvo lygus - 74:74.

38 min. P.Jankūnas tritaškiu "Žalgirio" persvarą padidino iki 5 taškų - 74:79.

39 min. po L.Lekavičiaus metimo svečiai įgijo 6 taškų persvarą - 77:83.

40 min. nuostabiai žaidęs Lukas "Žalgirio" pranašumą padidino iki 7 taškų - 78:85. "Žalgiris" laimėjo rungtynes 91:86.

Rezultatyviausi

„Brose“: Nicolo Melli ir Danielis Theisas po 17, Darius Milleris 15, Leonas Radosevičius 10 , Aleksejus Nikoličius 9.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 29 (6/7 dvit., 5/5 trit.), Paulius Jankūnas 24, Edgaras Ulanovas 11, Kevinas Pangosas 8.

Situacija prieš rungtynes

Pergalės. "Žalgiris" yra iškovojęs 9 pergales ir patyręs 13 pralaimėjimų. „Brose“ krepšininkai savo sąskaitoje turi 8 pergales ir 14 pralaimėjimų.

Dvikova. Pirmojo rato tarpusavio rungtynes Kaune  86:72 laimėjo LKL čempionai.

Benas

Benas portretas
Justeli, ar skaityti moki? Ten juk prieš rungtynes buvo parašyta, kad Žalgiris turi 9 pergales. Tai kas neaišku. Skaityti nemoki.

Adolis

Adolis portretas
Tikrai pasibaisėtina žurnalistų kompetencija. Gal čia rašė ne sporto žurnalistas. Redaktoriui reikėtų atkreipti rimtą dėmesį.

Justas

Justas portretas
Šaunuoliai!!! Tik žurnalistai lochai,net nežino kiek žalgiris turi pergalių ir kiek Lekavičius įmetė dvitaškių... Lekavičius įmetė" 6-is" dvitaškius ir 5--is tritaškius,tai pagal juos 27-i taškai,o jis įmetė 29-is. Žalgiris turi 10-imt pergalių ir 13-a pralaimėjimų,o ne 9-ias pergales kaip jie rašo...