„Žalgiris“ nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „Barcelonos“ krepšininkams

Vėlų penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai svečiuose žaidė Eurolygos „Top 16“ etapo penktojo turo rungtynes su Barselonos „Barcelona“ komanda. Visą laiką atsilikinėję kauniečiai pralaimėjo 72:89 (13:29, 20:22, 20:16, 19:22).

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačą kur kas geriau pradėjo aikštės šeimininkai. Jau 4 min. po Justino Doellmano metimo "Barcelona" įgijo 6 taškų persvarą - 8:2.

Netrukus Ispanijos ekipos persvara išaugo iki 8 taškų - 10:2.

5 min. dvitaškį pelnė Vaidas Kariniauskas - 10:4.

Žalgiriečiams nesisekė nei atakuoti, nei gintis, tad rezultatas sparčiau augo "Barcelona" krepšininkų naudai. 8 min. po Maciejaus Lampe metimo komandas skyrė jau 16 taškų - 22:6.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo 29:13.

Antrasis kėlinys. 12 min. Darius Songaila LKL čempionų atsilikimą sumažino iki 12 taškų - 29:17.

14 min. "Barcelona" pirmavo 34:19.

15 min. Edvinas Jacksonas Ispanijos ekipos persvarą padidino iki 17 taškų - 37:20.

Iki pertraukos Gintaro Krapiko auklėtiniams taip ir nepavyko sumažinti atsilikimo. Komandos išėjo ilsėtis aikštės šeimininkams pirmaujant didele persvara - 51:33.

Trečiasis kėlinys. Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo "Barcelona". 23 min. po J.Doellmano dvitaškio aikštės šeimininkai įgijo 22 taškų persvarą.

26 min. Artūras Gudaitis kauniečių atsilikimą sumažino iki 17 taškų - 59:42.

28 min. komandas skyrė 15 taškų (61:46).

29 min. Ispanijos komanda vėl padidino persvarą - 65:46.

30 min. Edgaras Ulanovas smeigė tritaškį - 67:53.

Ketvirtasis kėlinys. 31 min. D.Songaila LKL čempionų atsilikimą sumažino iki 12 taškų - 67:55.

Tačiau "Barcelona" tuoj pat pataikė tritaškį ir dvitaškį ir vėl nutolo - 72:55.

35 min. aikštės šeimininkai pirmavo 78:61.

37 min. Ispanijos ekipa turėjo 21 taško persvarą - 84:63, o rungtynes laimėjo 89:72.

Jonuk iš Vilniaus

Jonuk iš Vilniaus portretas
bet pralaimėjo ir silpnesniam priešininkui ir ne vieną kartą tas tavo lietrytis. tad geriau pakalbėk apie lietrytį, o Žalgirį palik aptarinėti lietuviams.