Dviejų lietuvių indėlis į pergalę – 26 taškai

Dvidešimtą pergalę 26-ose Latvijos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą užimantis Liepojos "Triobet" klubas su Andriumi Mažučiu bei Edgaru Želioniu, trečiadienį namuose 99:66 (30:17, 23:16, 29:18, 17:15) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje likusią "Latvijas Universitate" (7 pergalės ir 20 pralaimėjimų) ekipą.

21 tašką nugalėtojams pelnė Arnoldas Helmanis, po 18 - Lauris Blausas ir Edgaras Želionis.

Puolėjas iš Lietuvos per 21 su puse minutės (21:20) pataikė vienintelį tritaškį, 6 dvitaškius iš 8 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo bei dusyk prasižengė.

22 su puse minutės (22:34) žaidusio Andriaus Mažučio indėlis į pergalę - 8 (tritaškiai 2/3, dvitaškiai 1/1) taškai, 1 sugriebtas ir 4 perimti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, klaida bei 3 pražangos.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Ingaras Aizpuras (16 tšk.), Harijus Rubenis (14 tšk.) ir Dmitrijus Brizgalovas (11 taškų).

Dešimties komandų turnyre pirmauja Ventspilio "BK Ventspils" (12/2) klubas, lenkiantis Rygos VEF (8/2) krepšininkus.

Dovydo Rediko "BK Jėkabpils" (15/12) komanda lieka penkta, "BK Jelgava" (11/15) ekipa su Denisu Krestininu - septinta, o Vytenio Čižausko atstovaujama "BK Valmiera" (10/17) užima aštuntą vietą.