D.Songailos komanda iškovojo pirmąją pergalę

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards" ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pagaliau iškovojo pirmąją pergalę. Ketvirtadienio naktį „Wizards" namuose 95:87 (23:26; 23:15; 19:25; 30:21) nugalėjo Jutos „Jazz" ekipą, rašo BasketNews.lt.

Įpusėjus ketvirtajam rungtynių kėliniui, „Jazz" klubas turėjo 4 taškų pranašumą, visgi, iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms, rezultatas jau buvo lygus. Tuomet „Wizards" laimėjo atkarpą rezultatu 11:0 ir įtikinamai laimėjo rungtynes.

D.Songaila šiose rungtynėse aikštelėje praleido kiek mažiau nei 4 minutes. Taškų lietuvis pelnyti nesuspėjo, tačiau perėmė vieną kamuolį, kartą prasižengė ir kartą suklydo.

„Wizards": Caronas Butleris 27 (9 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 21 (8 atk. kam.), Javale‘as McGee 13 (11 atk. kam.), Nickas Youngas 10, DeShawnas Stevensonas 7, Andray Blatche‘as 7.

„Jazz": Carlosas Boozeris 20 (7 atk. kam.), C.J. Milesas 16, Kosta Koufos 12, Ronnie Breweris 10, Paulas Millsapas 9, Deronas Williamsas 8 (7 rez. perd.), Kyle‘as Korveris 7.

Šiame straipsnyje: krepšinisSongailawizards