D.Songailos ekipa dar kartą pralaimėjo

Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards" klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė trečiąją nesėkmę. Šįkart „Wizards" išvykoje nesugebėjo pasipriešinti Milvokio „Bucks" komandai, tiesa sostinės klubas pralaimėjo tik po pratęsimo. Šeimininkai pergalę šventė 112:104 (30:17; 9:28; 27:33; 32:20; 14:6), rašo BasketNews.lt.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, „Wizards" dar turėjo 7 taškų persvarą. Tačiau likus kiek daugiau nei minutei, „Bucks" gynėjas Ramonas Sessionsas rezultatą išlygino, o dar po keliasdešimt sekundžių Milvokio komanda jau  turėjo 2 taškų pranašumą. Visgi „Wizards" nenuleido rankų ir, likus žaisti 21 sekundę, Antawnas Jamisonas išplėšė pratęsimą.

Sužaidus pirmąsias dvejas pratęsimo minutes, rezultatas vis dar buvo lygus. Visgi rungtynių pabaigoje „Bucks" spurtavo ir iškovojo dar vieną pergalę. Po šio mačo „Wizards" klubas lieka nenugalėjęs.

Prie Vašingtono ekipos pasirodymo gana ženkliai prisidėjo ir D.Songaila. Lietuvis per 23 minutes pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, prasižengė 5 bei suklydo 3 kartus.

„Wizards": Caronas Butleris 27 (7 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 19 (10 atk. kam.), Nickas Youngas 14, Juanas Dixonas 10, Darius Songaila 9, Javale‘as McGee 9.

„Bucks": Richardas Jeffersonas 32 (9 rez. perd.), Ramonas Sessionsas 22 (8 rez. perd.),  Luke‘as Ridnouras 20 (11 rez. perd.), Lucas Mhab a Moute 17, Andrew Bogutas 10 (13 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: krepšinisSongailawizardsNBA