„Dinamo“ po atkaklios kovos palaužė A.Brazio ekipą

Pirmąją pergalę Rusijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Maskvos "Dinamo" ekipa, kuri svečiuose 80:75 (23:28, 18:18, 22:18, 17:11) palaužė Algirdo Brazio vadovaujamą Krasnojarsko "Enisej" klubą, rašo Krepsinis.net.

Sėkmingai nugalėtojų gretose rungtyniavo Robertas Javtokas, kuris per 23 minutes pelnė 15 (dvitaškiai 6/7, tritaškiai 0/1, baudos 3/3) taškų, atkovojo 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas, prarado kamuolį ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Vos kiek daugiau nei 5 minutes aikštėje praleidęs Darjušas Lavrinovičius surinko 3 (tritaškiai 1/3) taškus, atkovojo 3 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

"Dinamo" komandai 21 tašką pelnė Travisas Hansenas (8 atk. kam.), 15 - Boštjanas Nachbaras, 11 - Hollisas Price'as.

Čempionatą nesėkme pradėjusioje "Enisej" ekipoje pasižymėjo Dmitrijus Nikolaevas (17 tšk.), Kevinas Fletcheris (15 tšk. ir 11 atk. kam.) bei Fredas Warrickas (12 tšk.).