Didžiulę persvarą iššvaistęs „Rytas“ krito Berlyne

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro „Top 16“ etapo ketvirtojo turo rungtynėse E grupėje antradienį Vilniaus „Ryto“ komanda svečiuose 85:87 (27:25, 30:14, 13:27, 15:21) pralaimėjo Berlyno ALBA (Vokietija) ekipai su Roku Giedraičiu.

Svečiai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 57:39, o trečiojo kėlinio pradžioje - 62:43, tačiau aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 21:5 ir sumažino atsilikimą iki trijų taškų 64:67, o paskutinio ketvirčio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai 74:70. Likus žaisti 3 min. Berlyno klubas buvo priekyje 82:77, bet, likus 28 sek., Lietuvos vicečempionai išsiveržė į priekį 85:64. Pergalę aikštės šeimininkams išplėšė trys taiklūs Martino Hermannssono baudų metimai paskutinę sekundę. „Ryto“ žaidėjo D. J. Seeley metimas su sirena buvo netaiklus.

Vilniaus komandai (1 pergalė/3 pralaimėjimai) 16 taškų pelnė Eimantas Bendžius, 14 - D. J. Seeley, po 12 - Rokas Stipčevičius ir Arciomas Parachouskis (8 atk. kam.).

Aikštės šeimininkų gretose R. Giedraitis per 28 min. pelnė 16 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 4/6, baudos 2/2), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

ALBA (3/1) ekipoje 25 taškus surinko M. Hermannssonas, 10 taškų pridėjo Nielsas Giffey.

Prieš savaitę namuose vilniečiai pralaimėjo varžovams iš Berlyno po pratęsimo 86:94.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais sausio 30 dieną išvykoje su Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) ekipa.

Saulius

Saulius portretas
adomaitį kuo greičiau išmest reikia...Kiek galima...

M

M portretas
Geras treneris Kurtinaitis buvo atleistas nu cirkas ,o dar vel chimkus treniruos ,pastate lopeli Adomaiti geri rezultatai

atrodo

atrodo portretas
kuo daugiau 'legionieriu' tuo maziau pergaliu,jo krepsinis Lietuvos eina uzmarstin,juoda spalva ji 'zudo'.