D. Sirvydis žaidė ilgiausiai karjeroje NBA ir pataikė dar vieną tritaškį

Deividas Sirvydis sulaukė dar vieno šanso iš „Detroit Pistons“ (14-34) vyriausiojo trenerio Dwane'o Casey. Lietuvis žaidė kol kas ilgiausiai bei taškais prisidėjo prie savo komandos pergalė 120:91 (32:22, 31:22, 24:24, 33:23) prieš „Washington Wizards“ (17-30).

20-metis vilnietis į aikštę buvo išleistas likus 4 minutėms ir 14 sekundžių ir žaidė iki finalinės rungtynių sirenos.

D.Sirvydis pasižymėjo pataikydamas vienintelį tritaškį ir pelnydamas 3 taškus. Be to, jis dar atkovojo 1 kamuolį.

Tai antras D.Sirvydžio tritaškis NBA pirmenybėse ir dešimtos rungtynės, kuriose jis pasirodė aikštėje. Iki tol ilgiausiai ant parketo jis buvo praleidęs 3 minutes ir 7 sekundes.

Lietuvio komandoje žibėjo 31 tašką pelnęs ir karjeros rekordą pasiekęs Joshas Jacksonas. Jis pataikė 9 dvitaškius iš 14, 4 tritaškius iš 7 ir 1 baudos metimą iš 2.

Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo net ir eilinis Russello Westbrooko trigubas dublis – įžaidėjas šį kartą pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, jo sąskaitoje – dar ir 9 klaidos.

Tai buvo vienų iš prasčiausių Rytų konferencijos komandų akistata – „Pistons“ yra paskutiniai 15-ti, o „Wizards“ rikiuojasi trimis laipteliais aukščiau 12-oje pozicijoje.

„Pistons“: Joshas Jacksonas 31, Masonas Plumlee (11 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Frankas Jacksonas po 13, Jerami Grantas 12, Wayne'as Ellingtonas ir Saddiqas Bey'us po 11, Cory Josephas 10 (7 rez. perd.).

„Wizards“: Russellas Westbrookas (11 atk. kam., 12 rez. perd., 9 kld.) ir Robinas Lopezas po 16, Aleksejus Lenas 14, Deni Avdija 11 (10 atk. kam.), Rui Hachimura 10.