D. Sabonis ir „Kings“ apkartino pirmąsias L. Dončičiaus ir K. Irvingo bendras rungtynes

Luka Dončičius sužaidė pirmąsias rungtynes kartu su Kyrie Irvingu Dalaso „Mavericks“ komandoje, tačiau Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu per pratęsimą pasiekė revanšą už išvakarėse patirtą pralaimėjimą – 133:128 (34:32, 28:32, 24:24, 28:26, 19:14).

Praeitą naktį L. Dončičius dar nežaidė dėl traumos, o K. Irvingo vedamas „Mavericks“ nugalėjo 122:114.

Šiandien D. Sabonis nugalėtojams per 41 minutę pelnė 22 taškus, atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei po kartą perėmė ir prarado kamuolį. Lietuvis pataikė 10 iš 12 dvitaškių ir abu mestus baudų metimus.

Rezultatyviau „KIngs“ ekipoje žaidė tik De‘Aaronas Foxas, pelnęs 36 taškus. Terence‘as Davisas taip pat surinko 22 taškus, Kevinas Huerteris – 15, Trey Lylesas – 14, Harrisonas Barnesas – 13.

Dalaso komandą į priekį vedė dvi ryškiausios žvaigždės. K. Irvingas pelnė 28 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o L. Dončičius surinko 27 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Joshas Greenas „Mavericks“ ekipai pridėjo 23 taškus, o Christianas Woodas – 15.

Laimėjimas leido „Kings“ (32 pergalės ir 24 pralaimėjimai) vėl likti vieniems Vakarų konferencijos trečiojoje vietoje, tačiau „Mavericks“, Fynikso „Suns“ ir Los Andželo „Clippers“ turi tik viena pergale mažiau.