D. Motiejūnas penktadienį krepšinio klubui „Rockets“ pelnė 11 taškų

Ketvirtąją pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" (40 pergalių ir 18 pralaimėjimų) klubas.

Hjustono krepšininkai penktadienį namuose 18,1 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 102:98 (25:36, 28:21, 21:16, 28:25) įveikė antrą nesėkmę iš eilės patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Bruklino "Nets" (23 pergalės bei 33 pralaimėjimai) komandą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis savo ekipai pelnė 11 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per nepilnas 24 žaidimo minutes (23:43) D.Motiejūnas pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 4 dvitaškius metimus iš 9.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Terrence'as Jonesas (12 atkovotų kamuolių), 20 - Trevoras Ariza, 15 - Jamesas Hardenas (12 rezultatyvių perdavimų), 10 - Joshas Smithas.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Masonas Plumlee, Deronas Williamsas (po 15 tšk.), Markelis Brownas (14 tšk.), Joe Johnsonas ir Alanas Andersonas (po 13 taškų).

Kitų penktadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Indianos "Pacers"           -  Klivlando "Cavaliers"        93:86
Filadeldijos "76ers"        -  Vašingtono "Wizards"         89:81
Atlantos "Hawks"            -  Orlando "Magic"              95:88
Bostono "Celtics"           -  Šarlotės "Hornets"          106:98
Detroito "Pistons"          -  Niujorko "Knicks"           115:121 (po dviejų pratęsimų)
Toronto "Raptors"           -  "Golden State Warriors"      89:113
Čikagos "Bulls"             -  Minesotos "Timberwolves"     96:89
Memfio "Grizzlies"          -  Los Andželo "Clippers"       79:97
Naujojo Orleano "Pelicans"  -  Majamio "Heat"              104:102
Denverio "Nuggets"          -  Jutos "Jazz"                 82:104
Sakramento "Kings"          -  San Antonijaus "Spurs"       96:107
Los Andželo "Lakers"        -  Milvokio "Bucks"            101:93
Portlando "Trail Blazers"   -  Oklahomos "Thunder"         115:112