D. Motiejūnas pelnė 12 taškų, “Rockets” laimėjo

Dvidešimt trečią pergalę 33-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo penktą vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno Hjustono "Rockets" klubas.

Šeštadienį namuose, stebint 18,3 tūkst. žiūrovų, Hjustono krepšininkai 115:79 (23:27, 38:22, 33:11, 21:19) sutriuškino ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusią Majamio "Heat" (14 pergalių ir 20 pralaimėjimų) komandą, kuri Rytų konferencijoje tėra aštunta.

Po keturių susitikimų vėl starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis pelnė 12 taškų, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per beveik 27 su puse minutės (27:24) D.Motiejūnas prametė tritaškį, pataikė 5 dvitaškius iš 9 ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė tik 28 taškus pelnęs Jamesas Hardenas ir 23 įmetęs Dwightas Howardas (13 atkovotų kamuolių).

12 taškų į svečių krepšį įmetė Joshas Smithas, po 11 - Patrickas Beverley ir Corey Breweris.

Pralaimėjusiems po 15 taškų pelnė Dwyane'as Wade'as ir Chrisas Boshas, 14 - Hassanas Whiteside'as, 10 - Loulas Dengas.

Kitų šeštadienio NBA lygos reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Orlando "Magic"               -  Šarlotės "Hornets"            90:98

Čikagos "Bulls"               -  Bostono "Celtics"            109:104 (po pratęsimo)

Minesotos "Timberwloves"      -  Jutos "Jazz"                  89:101

San Antonijaus "Spurs"        -  Vašingtono "Wizards"         101:92

Denverio "Nuggets"            -  Vankuverio "Grizzlies"       114:85

Portlando "Trail Blazers"     -  Atlantos "Hawks"             107:115

Los Andželo "Clippers"        -  Filadelfijos "76ers"         127:91