D. Motiejūnas įmetė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius

Penktą pralaimėjimą 21-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė bei į penktąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje nukrito Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Trečiadienį svečiuose 19,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai po itin nesėkmingo ketvirtojo kėlinio 93:105 (30:23, 16:23, 30:27, 17:32) turėjo pripažinti rekordinę - keturioliktą - pergalę iš eilės klubo istorijoje iškovojusios Vakarų konferencijos ir absoliučios lygos lyderės "Golden State Warriors" (19 pergalių ir 2 pralaimėjimai) komandos pranašumą.

Penktame mače iš eilės dviženklį taškų skaičių pelnantis lietuvis šįkart įmetė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 6 (3 - puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, trissyk suklydo bei dukart prasižengė. Starto penkete rungtyniavęs lietuvis per 35 minutes (34:59) prametė vienintelį tritaškį, pataikė 8 dvitaškius iš 16 ir realizavo 2 baudų metimus iš 4.

34 taškus svečiams pelnė Jamesas Hardenas, 18 - Trevoras Ariza, 12 - Patrickas Beverley'is, 6 - Tarikas Blackas.

Arenos šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Klay'us Thompsonas (21 tšk.), Harrisonas Barnesas ir Stephenas Curry'is (po 20 tšk.), Marreese'as Speightsas (15 tšk.), Draymondas Greenas (11 tšk.) bei Shaunas Livingstonas (8 taškai).

"Golden State Warriors" ekipos treneris Steve'as Kerras tapo pirmuoju NBA lygos naujoku, kurio auklėtiniams per 21 mačą pavyko iškovoti 19 pergalių.

"Rockets" gretose dėl traumų rungtyniauti negalėjo Dwightas Howardas, Francisco Garcia, Isaiahas Canaanas, Terrence'as Jonesas bei Kostas Papanikolaou.