D. Motiejūnas į varžovų krepšį įmetė 14 taškų, bet komandos neišgelbėjo

Devynioliktą pralaimėjimą 60-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse - po penkių pergalių iš eilės - patyrė trečiąją vietą penkiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis Donato Motiejūno atstovaujamas Hjustono "Rockets" klubas.

Antradienį svečiuose bemaž 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Hjustono krepšininkai po ypač nesėkmingo ketvirtojo kėlinio - 96:104 (31:22, 28:23, 22:27, 15:32) - turėjo pripažinti penktą pergalę iš eilės iškovojusios Rytų konferencijos bei absoliučios lygos lyderės Atlantos "Hawks" (48 pergalės ir 12 pralaimėjimų) komandos pranašumą.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis svečiams, kurie antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 18 taškų skirtumu, pelnė 14 taškų ir po krepšiais atkovojo 8 (2 - puolime) kamuolius. Be to, jis atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, išvengė klaidų bei trissyk prasižengė. Per nepilnas 35 žaidimo minutes (34:44) D.Motiejūnas pataikė 3 tritaškius iš 6, 2 dvitaškius iš 8 ir realizavo 1 baudos metimą iš 2.

21 tašką į arenos šeimininkų krepšį įmetė Jasonas Terry'is, 18 - Terrence'as Jonesas, 14 - Joshas Smithas, po 9 - Trevoras Ariza ir Patrickas Beverley'is, 8 - Corey'is Breweris, o Jamesas Hardenas šį mačą praleido dėl diskvalifikacijos.

Nugalėtojų, kurie pirmieji užsitikrino vietą NBA lygos atkrintamosiose varžybose, gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jeffas Teague'as (25 tšk.), Alas Horfordas (18 tšk.), Paulas Millsapas (16 tšk. ir 14 atk. kam.), Dennisas Schroderis (16 tšk.), DeMarre'as Carrollas (11 tšk.) bei Mike'as Scottas (9 taškai).