CSKA tik per plauką įveikė „Partizan“

Eurolygos D grupės susitikime Maskvos CSKA ekipa, kurioje rungtyniauja Ramūnas Šiškauskas, svečiuose rezultatu 63:62 (19:17, 15:13, 18:22, 11:10) palaužė Belgrado "Partizan" klubą, praneša Krepsinis.net.

Pirmojoje susitikimo pusėje kiek geriau sekėsi svečiams, tačiau jiems kiek rimčiau atitrūkti nepavyko. Šiose nerezultatyviose rungtynėse intriga išliko iki paskutinių sekundžių. Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, CSKA pirmavo 5 taškais (62:57), tačiau "Partizan" sugebėjo išlyginti rezultatą. Maskviečiams pergalę atnešė taiklus antrasis Erazemo Lorbeko baudos metimas. Per likusį laiką Belgrado krepšininkai atkovojo 4 kamuolius puolime, tačiau visi metimai buvo netaiklūs.

R.Šiškauskas iš viso aikštelėje praleido 32 minutes ir per jas pelnė 10 taškų (2/7 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, bet 3 kartus suklydo.

CSKA komandai tai buvo jau 5 pergalė iš eilės. Tuo tarpu "Partizan" klubo sąskaitoje - 2 pergalės ir 3 nesėkmės.

CSKA: E.Lorbekas ir Z.Planiničius - po 11, N.Zizis ir R.Šiškauskas - po 10.

"Partizan": M.Tepičius 14, N.Veličkovičius 10 (7 atk. kam.), U.Tripkovičius 8.