„Barons/LMT“ šventė pergalę 58 taškų skirtumu

Įspūdingą pergalę Latvijos pirmenybėse iškovojo tris lietuvius savo gretose turinti Rygos „Barons/LMT" ekipa. Ji išvykoje net 58 taškų skirtumu 127:69 (29:9, 38:18, 27:12, 33:30) sumindė „Keizarmežs" krepšininkus, kurie rungtyniauja SEB BBL Iššūkio taurės turnyre, rašo BasketNews.lt.

Nugalėtojams Giedrius Gustas per 21 minutę pelnė 10 taškų (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Povilas Čukinas per 21 minutę pelnė taip pat 10 taškų (4/7 dvitaškių, 2/3 baudų). Lietuvis atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą bei 4 kartus prasižengė.

Dainius Adomaitis per 20 aikštėje praleistų minučių surinko 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, bet 2 kartus suklydo.

Rygos klubas, iškovojęs 2 pergales ir patyręs vieną nesėkmę, užima trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Keizamežs" krepšininkai, patyrę visus 5 pralaimėjimus, žengia paskutiniai - devinti.

Šiame straipsnyje: krepšinisBarons/LMT