„Barons/LMT“ neatsilaikė prieš Ventspilio krepšininkus

Pralaimėjimą Latvijos pirmenybėse patyrė du lietuvius savo gretose turinti Rygos „Barons/LMT" komanda. Ji savo aikštelėje 78:82 (24:18, 19:21, 25:20, 10:23) nusileido „Ventspils" krepšininkams, rašo BasketNews.lt.

Pralaimėjusiems Dainius Adomaitis per 32 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Giedrius Gustas per 39 aikštėje praleistas minutes surinko 9 taškus (1/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, bet 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Barons/LMT": Demetriusas Alexanderis 33, Dainius Adomaitis 14, Armandas Škelė 10 (9 atk. kam.), Giedrius Gustas 9, Kasparas Beržinis 8.

„Ventspils": Martinas Skirmantas 15, Tyrone‘as Brazeltonas 15, Akselis Vairogis 11, Juris Umbraško 11, Marekas Jurevicas 10, Ronaldas Zakis.

Rygos krepšininkai, iškovoję tris pergales ir patyrę dvi nesėkmes, užima ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Ventspils" ekipa, turinti šešias pergales ir vos vieną pralaimėjimą, žengia pirma.